V Západnom krídle Radnice otvoríme 5. marca o 17:00 už tretiu výstavu fotografií FotoFrejm. Svoje práce na nej predstavia 10 študenti Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Výstava nie je tematicky obmedzená. Jej cieľom je poskytnúť vybraným tvorcom priestor na odprezentovanie toho najlepšieho z ich aktuálnej tvorby. Vstup na vernisáž a aj samotnú výstavu bude voľný. Všetkých vás srdečne pozývame.

Vystavujú: Petra Bohuslavská, Edina Erdélyová, Dušana Dingová, Tomáš Farkaš, Alexandra Galambová, Monika Hossová, Zuzana Michalová, Martina Pálešová, Dia Takácsová a Antonios Vlachou.

Výstava FotoFrejm 3 bude v priestoroch radnice prístupná do 29. marca, vždy v utorok a štvrtok od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00. Ide o prvú tohtoročnú aktivitu multimediálneho festivalu študentskej tvorby Frejm, ktorý sa uskutoční v termíne od 19. do 30. marca. Festival pripravujú Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, OZ Publikum.sk, Univerzita sv. Cyrila a Metoda s podporou mesta Trnava a ďalších partnerov.

Viac informácii o výstave a festivale nájdete na:
http://www.frejm.sk
http://www.facebook.com/FestivalFrejm

Podujatie:
http://www.facebook.com/events/264590346949568/