Trojrozmerný herbár, prvý turistický sprievodca Petržalkou či projekt kultúrneho centra v Trnave. To a ešte viac sa skrýva v programe dvanásteho vydania PechaKucha Night Trnava. Okrem množstva kreatívnych nápadov a umeleckých diel, ktoré sa večer budú prezentovať, čaká návštevníkov v sobotu 7. júna špeciálny celodenný program. V krásnom prostredí Kačerovho majera v Trnave bude od obeda prebiehať dizajnmarket DizajnTU!, burza kníh, literárne čítania a DIY workshopy, či kurzy pinhole fotografie.

Úderom pol ôsmej večer sa návštevníkom postupne predstaví niekoľko umelcov nielen z trnavskej scény, ale aj z ďalších miest Slovenska. V krátkych a úderných prezentáciách v už známom formáte 20×20 porozpráva o svojej tvorbe a aktivitách animátor a filmár Andrej Kolenčík, Markéta Nováková a Mira Podmanická predstavia svoj projekt Bio-vázy 0-5. Do sveta módneho návrhárstva nás vtiahne Maroš Baran, dvojica architektov Ondrej Virag a Tomáš Svitek predstaví svoj návrh prestavby kúpaliska na Kamennom mlyne.

A tu zoznam hostí dvanásteho vydania PechaKucha Night Trnava ani zďaleka nekončí. Prezentovať sa bude aj výtvarníčka a módna návrhárka Vlasta Žáková, ilustrátorka Mária Neradová, štúdio FlyingArchitecture, výtvarníčka Zuzana Branišová, Martin Kleibl s projektom Konduktor, pointilista Daniel Point, Eva Kukurová z kultúrneho centra Malý Berlín a Eva Vokounová, ktorá vytvára zaujímavé módne doplnky.

Viac informácii nájdete na:
http://pechakucha.publikum.sk
http://www.facebook.com/PechaKuchaTT

PechaKucha Night Trnava vol. 12
Kačerov majer (Krajský pamiatkový úrad), Cukrová 1

od 13:00 – celodenný program:

DizajnTU!
Burza kníh
literárne čítania
DIY workshopy
pinhole photography

19:30 – PechaKucha Night

Event: www.fb.com/events/1426482337622308