Divácky obľúbené podujatie PechaKucha Night otvorí brány Malej synagógy už túto sobotu 25. mája o 19:30. Program je zostavený z prezentácií diel 13 úspešných umelcov a profesionálov. Každý z tvorcov predstaví to najlepšie zo svojho talentu počas necelých siedmych minút.

Pôvodom japonské podujatie PechaKucha Night sa v Trnave uskutoční už po ôsmy raz. Pozvanie prezentovať svoje diela prijali úspešní výtvarníci, dizajnéri, víťazi ocenení vo svojich odboroch, ale aj tvorcovia z takých odvetví, ako sú street art, tvorba komixov, módny design a iných. Účinkujúci predvedú divákom svoje myšlienky a nápady prostredníctvom projekcií a sprievodného slova. Mimoriadne krátky čas určený prezentáciám preverí ich schopnosť zaujať a predstaviť divákom svoj talent.

Bližšie informácie môžete nájsť na https://www.facebook.com/PechaKuchaTT alebo v udalosti https://www.facebook.com/events/151888044983490/.

Podujatie pripravilo občianske združenie Publikum.sk v spolupráci s  Max Gallery a za mediálnej podpory portálu Trnava-live.sk a mesta Trnava.

PechaKucha Night vol.8

PechaKucha Night vol.8