Posledný júnový víkend prinesie v dočasnom kultúrnom priestore Berliner dvojicu workshopov pre mladé kapely, hudobníkov, DJ, či producentov hudby. Venujú sa dvom základným oblastiam, ktorých zvládnutie môže výrazne pomôcť pri rozbiehaní hudobnej kariéry. Vstup na obe workshopy je zadarmo, treba sa však zaregistrovať.

V sobotu 27. júna sa od 10:00 uskutoční workshop DOMÁCE NAHRÁVANIE s Pavlom Hubinákom zo spoločnosti Creative Music House, ktorý je známy vďaka práci v Rádiu_FM.

V nedeľu 28. júna od 14:00 to bude workshop o práci v programe TVORBA HUDBY V ABLETON LIVE pod vedením Tomáša Farkaša, vysokoškolského pedagóga a hudobníka. Okrem základov práce s programom vám prakticky ukáže, ako prebieha tvorba slučiek, beatov, využívanie inštrumentov, efektov a hlavne vytváranie svojich vlastných. Bude sa snažiť ukázať vám, ako aj z ničoho vytvoriť niečo.

Na obe workshopy je vstup zadarmo. Kapacita je však obmedzená na 20 miest na každý workshop. Treba sa teda zaregistrovať emailom na adrese: workshop@malyberlin.sk. Stačí uviesť, o ktorých workshop máte záujem (môžete prísť aj na obe), vaše meno a niečo v krátkosti o tom, čo robíte.

Event na Facebook.com:

https://www.facebook.com/events/395396087312490/

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu Publikum Pro, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.